Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Catering

Od dětské zahradní oslavy nebo grilovací barbecue party až po velké svatební hostiny. Od meetingů a školení, přes firemní večírky až po akce pro několik stovek lidí. Pod širým nebem, u vás doma nebo v našich prostorách. Připravíme pro vás výborné a krásně vypadající jídlo a doplníme ho profesionálním přístupem našeho personálu. 

Celou akci pro vás umíme připravit kompletně „na klíč“ vč. obsluhy a inventáře, s výzdobou, party stany, prezentační technikou,… prostě s čímkoli si vzpomenete. Se stejnou pečlivostí přistupujeme ke každé události, ať už je to oslava narozenin vašeho dítka nebo mezinárodní konference. Nemůžeme si pomoci, chceme, aby vše bylo perfektní, a vy jste si užili den se skvělým jídlem a s radostí z toho, že všechno běží tak, jak má. A pokud chcete přenechat i další přípravy na někom jiném, rádi vám zprostředkujeme třeba fotografa, marketingové služby
nebo grafiku.

Catering vymýšlíme vždy na míru, podle konkrétních přání a rozpočtu zákazníka. Jak může nabídka cateringu, případně coffee breaku od CITYgastro vypadat, najdete v katalogu CATERING nebo COFFEE BREAK. Nechte se inspirovat a sdělte nám vaši představu. Umíme připravit také bezlepkové a jiné speciální pokrmy.   

 

Nechte si posílat polední menu na e-mail:

Kariéra

CITYgastro
F. A. Gerstnera 2151/6 (u zimního stadionu)
370 01 České Budějovice
+420 387 201 651
info@citygastro.cz

Ochrana soukromí

Vyrobil FT SunFT Sun