Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Tip pro Vás - objednejte si jídlo s sebou pohodlně on-line a bez čekání zde >

Catering

Jsme profíci z Jižních Čech s láskou k dobrému jídlu. Catering pro vás připravujeme už 15 let a za tu dobu jsme díky našemu kuchařskému a cukrářskému umu připravili pohoštění pro stovky firemních akcí, vánočních večírků, domácích oslav i svateb.

Catering vymýšlíme vždy na míru, podle konkrétních přání a rozpočtu zákazníka. Jak může nabídka cateringu, případně coffee breaku od CITYgastro vypadat, najdete v katalogu CATERING nebo COFFEE BREAK. Nechte se inspirovat a sdělte nám vaši představu. Umíme připravit také bezlepkové a jiné speciální pokrmy.   

Akci umíme připravit kompletně na klíč vč. obsluhy a inventáře, výzdoby, party stanů i prezentační techniky. A pokud chcete přenechat i další přípravy na někom jiném, rádi vám zprostředkujeme třeba fotografa, marketingové služby nebo grafiku. Se stejnou pečlivostí přistupujeme ke každé události, ať už je to oslava narozenin vašeho dítka nebo mezinárodní konference. Nemůžeme si pomoct, chceme, aby vše bylo perfektní.

 

Reference

Ještě jednou bychom chtěli poděkovat a doporučit tuto bezkonkurenční firmu. Catering na svatbu za nás jedině CITYgastro. Skvělá komunikace, příjemný personál, výborná jídla, skvělý servis. Této firmě opravdu není, co vytknout. I přes větší dálku jsme si vybrali tuto firmu a nelitujeme! Ještě jednou děkujeme a klobouk dolů…

Elis Šteflová

Chtěli bychom ještě jednou poděkovat za ochutnávkové menu, nabídku vín, úžasných jídel, předkrmů, zákusků a příjemnou atmosféru. To vše by ale nebylo bez velmi milého a pozorného personálu. Moc děkujeme za krásný zážitek a budeme se těšit na další využití vašich cateringových služeb. Děkujeme a doporučujeme!

Eva Goldová

 

Chcete objednat catering? Ozvěte se nám. 

Václav Pitra
telefon: +420 724 923 513
e-mail: catering@citygastro.cz

 

 

Nechte si posílat polední menu na e-mail:

Kariéra

CITYgastro
F. A. Gerstnera 2151/6 (u zimního stadionu)
370 01 České Budějovice
+420 387 201 651
info@citygastro.cz

Ochrana soukromí

Vyrobil FT SunFT Sun