Výherci naší ochutnávkové soutěže o 3 fantastické dorty

 

úterý, 24. března 2015

Mrkvový dort

Hot Drink 13 vůní je název nejen naší nové velké soutěže, ale také konkrétního nápoje, který bude hrát hlavní roli v soutěžení o 3 fantastické dorty z dílny našeho cukráře Pavla Starého!

Od 16. února vás všechny zveme k nám do CITYcafé! Zcela zdarma zde dostanete ochutnat unikátní "Hot Drink 13 vůní" a k němu herní kartu se 13 poli. Vaším jediným úkolem je na základě ochutnaného nápoje zkusit uhodnout jeho celé složení. Název drinku i počet polí na kartě vám napoví, že použitých ingrediencí je celkem 13, zbytek je už jen a jen na vás a vašich chuťových buňkách!

Vyplňte 13 surovin, o kterých si myslíte, že se do drinku přidávají a začněte se těšit na tu nejsladší možnou výhru! Pokud vaše odpověď bude 100% správná, nebo se jí bude nejvíce ze všech odpovědí bližit, výhra je vaše!

  • 1. cena - MRKVOVÝ DORT v hodnotě 540 Kč
  • 2. cena - DORT POHÁDKA v hodnotě 360 Kč
  • 3. cena - SRDCOVÝ DORT v hodnotě 170 Kč

Ochutnávat a soutěžit můžete od 16. února až do 20. března 2015 v CITYcafé, F. A. Gernstnera 2151/6 (u zimního stadionu), České Budějovice, vždy během otevírací doby kavárny PO - PÁ 7:30 - 18.00.

Soutěže se můžete zúčastnit maximálně jednou, ostatní vaše karty budou případně ze soutěže vyřazeny.


A máme tady vítěze!

Odpovědí se nám sešlo hodně a některé opravdu stály za to  :-) Musíme Vás ještě před zveřejněním výherců ujistit, že pepř, chilli, kofolu, colu ani vodku jsme do nápoje skutečně nelili :-)

Správné složení HOT DRINKu 13 vůní je:
- čerstvý zázvor
- třtinový cukr
- citronová šťáva
- med
- citron (celý)
- limety (celé)
- hřebíček
- badyán
- skořice (mletá i celá)
- kardamom
- muškátový oříšek
- čerstvá máta
- vanilkové lusky

Nejvíce, a to 12 přísad, poznala jako jediná Iveta Bártová, čímž si vysloužila první cenu - MRKVOVÝ DORT.
Druhou a třetí cenu jsme losovali z více karet, na kterých bylo uhádnuto 11 ingrediencí. Druhé místo a dort Pohádka tak poputuje do rukou Hany Máchové, 3. místo se Srdcovým dortem pak k Jindřichu Hrdému.

Gratulujeme všem výhercům a ostatním děkujeme za účast v naší ochutnávkové soutěži.

 
hot drinkSrdcový dortDort PohádkaMrkvový dort