Trocha chlubení... :-)

 

čtvrtek, 9. července 2015

CITYcatering ve Žďáru

První červencový pátek byla naše restaurace uzavřena - za což se vám ještě jednou omlouváme. Důvod nesl název Žďár nad Sázavou.

Právě tam jsme se totiž všichni sjeli, abychom mohli zajistit catering na akci pro 2 000 lidí! To už je v podstatě malá obec. V případě Žďáru šlo ale o akci jedné společnosti, která tak chtěla poděkovat svým zaměstnancům a jejim rodinám za uplynulý kvartál.

Že šlo o víc než tradiční sešlost pracovníků, nám bylo jasné hned při příchodu do areálu. Ano, prostor byl skutečně vytvořen na způsob festivalového areálu, kde nechyběly gastro stany, hrací protory pro děti nebo hudební pódium. Slunce hřálo, ze stage zaznívali třeba No Name nebo Těžkej Pokondr a my skoro nestačili narážet sudy a otáčet ryby a masa na grilu.

Výsledkem bylo 2000 spokojených hostů, 55 sudů vytočeného piva, 1000 zlízaných porcí zmrzliny, 150 kg usmažených řízků, 1600 ugrilovaných steaků, 250 pstruhů a hermelínů... a 24 naprosto unavených, ale přesto spokojených pracovníků CITYgastro. Vše dopadlo výborně a my děkujeme Borovka Promotion a všem, co na téhle skvělé akci byli s námi!

Poptejte naše cateringové služby i Vy!

 
CITYcatering ve ŽďáruCITYcatering ve ŽďáruCITYcatering ve ŽďáruCITYcatering ve Žďáru