Svatební catering, který vás chytne za srdce

 

čtvrtek, 29. ledna 2015

CITYcatering

Chystáte Vy nebo někdo ve Vašem okolí svatbu? Profesionální cateringové služby CITYcatering nabízí kompletní zajiištění celé hostiny včetně výroby svatebního dortu. A nejen to!

Podívejte se na fotogalerii našeho svatebního cateringu. Rádi Vám připravíme ochutnávku svatebního menu a svatebního dortu. Ozvěte se nám a společně domluvíme veškeré detaily!

CITYcatering Vám navíc jako jediný dokáže připravit svatbu i na tak originálním místě jako je Stezka korunami stromů Lipno! Vaši životní událost uskutečníme kdekoli a kdykoli, nachystáme dekoraci, party stany, zajistíme hudbu i případný doprovodný program, ale zejména pro Vás a Vaše hosty připravíme fantastické pohoštění té nejvyšší kvality!

Občerstvení z čerstvých surovin té nejvyšší kvality - dorty a dezerty vlastní výroby, teplý i studený bufet, vícechodová menu dle tradiční české i moderní světové kuchyně, výběrová vína a další dobroty přesně dle Vašich představ, přání a rozpočtu učiní Vaši svatbu nezapomenutelným zážitkem pro všechny přítomné a hlavně pro novomanžele.

Více informací najdete zde. Rádi se s Vámi setkáme při osobním jednání. Poptejte naše služby pomocí on-line formuláře nebo se obracejte přímo na mobil: +420 724 923 513, e-mail: catering@citygastro.cz.

CITYcatering – to je výjimečný catering pro Váš výjimečný den!

 
CITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcatering