Sladké novinky od našich cukrářů

 

pátek, 11. listopadu 2016

Pistáciový dort

Děláme pro Vás fantastické zákusky a nyní jsme obohatili naši nabídku o další skvělé dorty a dezerty. A vy si je můžete vychutnat nejen přímo u nás v kavárně, ale rádi Vám je zabalíme i s sebou.

Protože klasika je klasika, nad kterou podle mnohých z vás prostě není, zařadili jsme do našeho cukrářského sortimentu Punčový dort zdobený fondánem a Florida dort se žloutkovým krémem a broskvemi. Višňomilci budou zbožňovat Schwarzwaldský dort s čerstvou šlehačkou. Máte raději bílou čokoládu než tmavou? Ochutnejte dort Rafaelo s mandlemi. Pokud neodoláte zase třeba oříškům, Ořechový a Pistáciový dort budou pro vás doslova to pravé ořechové. :-)

I nadále pro vás máme dorty nejrůznějších tvarů, barev a příchutí přesně podle vašich specifik - nevyjímaje narozeninové dorty pro ty nejmenší až po seniory a krásné dorty svatební.

A jestli právě nestíháte tak, abyste si v klikdu užili svůj dortík a kávu přímo v kavárně, nezoufejte. Dezerty Vám dle přání rádi zabalíme do krabičky s sebou. Stačí přijít do CITYcafé, vybrat si dle aktuální nabídky a za chvíli už si můžete doma - nebo třeba na návštěvě, venku na pikniku, ve své kanceláři, ale i kdekoliv jinde - užívat svoji sladkou chvilku.

Objednejte si sladkost svého srdce v CITYcafé u zimního stadionu!  V případě nákupu většího množství zákusků s sebou doporučujeme raději objednávku 2 dny předem.

Těšíme se na Vás v CITYcafé u zimního stadionu.

 
Svatební dortDětský dortDětský dortručně vyráběné postavičkyPunčový dortOřechový dortDort RafaeloFlorida dortSchwarzwaldský dort