Lipno dětem aneb Den s Integrovaným záchranným systémem

 

čtvrtek, 29. srpna 2013

plakat_IZS_zari

Než Vás opět pozveme na další z hudebních večerů v CITYrestaurant, máme pro Vás tip na příští víkend!

V sobotu 7.9.2013 čeká na děti v Lipně nad Vltavou další dětský den, tentokrát s Integrovaným záchranným systémem. Na své si přijdou ale i dospělí!
Těšit se můžete na ukázky a zásahy profesionálů, prohlédnout si můžete techniku Policie ČR, Hasičského záchranného sboru nebo Horské služby. Vybavení a ukázku zásahu předvedou také zástupci Zdravotnické záchranné služby, a to i vodní a letecké.
U Stezky korunami stromů uvidí návštěvníci slaňování a záchranu osob z věže, ukázku záchrany za pomoci vrtulníku a lanového podvěsu. Na centrálním parkovišti u Active Park Lipno pak budou během dne probíhat ukázky práce vodní záchranné služby, policejních kynologů nebo hašení požáru a zásahu při dopravní nehodě. Svou činnost představí také lezci a kynologové  Informační a strážní služby NP Šumava.

Pro děti do 15 let jsou připravené účastnické karty, za které po jejich vyplnění získávají vstup na Stezku korunami stromů Lipno a jízdu tobogánem zdarma.
Více informací na www.lipno.info.

A svačiny si s sebou opravdu vozit nemusíte, v Restauraci Lanovka nebo Modřín si dáte dobrý oběd a na kávu Vás zveme do Paluba Baru nebo Sportbaru Hříbek.

Týmy CITYgastro a LIPNOgastro Vám přejí pěkný zážitek!