Den otevřených dveří spojený s Trhem U vrby

 

úterý, 25. listopadu 2014

R51_dod_kolaz1

V sobotu 29. listopadu 2014 se od 8:00 do 12:00 hod. uskuteční v budově Riegrovy 51, kde má naše společnost sídlo, Den otevřených dveří. Ptáte se proč? V celé budově proběhly velké změny, přibyly kanceláře k pronájmu, stěhovaly se firmy, zlepšovalo se, zkrášlovalo se…

Chceme všem ukázat, jak se budova změnila k lepšímu, jak se rozrostlo portfolio firem, ateliérů i poraden, které tu sídlí, jaké prostory si můžete pronajmout nebo navštívit.

Můžete si prohlédnout celou budovu, kanceláře DfK Group a.s., své dveře otevřou malířský ateliér Jany Roselli a fotografický ateliér Pavlíny Beritové, poradny: Poradna Eva, Občanská poradna, Mediační centrum DOHODA, Dluhový poradce, RODINA – poradenství pro rodiny a služby pro pěstouny, masážní studio Berrywel s.r.o., agentura práce Bohemia Works nebo kulturní a taneční prostor a kavárna Kredance.
V Galerii R51 si můžete prohlédnout prezentace i dalších firem z budovy a ochutnat dobroty připravené firmou CITYgastro.
Ve dvoře se od 7:00 do 12:00 hod. koná pravidelný farmářsko-řemeslný Trh U vrby. Na trhu navíc nebude ani tentokrát chybět náš stánek s občerstvením.

Přijďte se podívat, uvidíte, že Riegrova 51 je místem s inovativními myšlenkami, inspirujícími prostory, komplexním servisem a přátelskou atmosférou!

 
R51_dod_verze2A