+ Přidat ohlas

 

Chutnalo Vám u nás? Podělte se s námi o Váš názor na naši kuchyni a naše služby. Děkujeme Vám :-)

responsesDobrý den, rád bych poděkoval jménem naší  společnosti  D.I.M. za příjemnou oslavu 25. letého výročí založení ve vaší restauraci , která se uskutečnila dne 10. 11. 2016. Vše bylo moc příjemné a chutné.    

středa, 23. listopadu 2016Jan Leština ml., jednatel společnosti D.I.M.

responsesObjednali jsme si zde dětský dort na motivy z pohádky "Doktorka Plyšáková". Poslala jsem pouze fotku, jak by měl dort vypadat. Nejen ,že výborně chutnal, ale vypadal úplně stejně jako na obrázku. Byl famózní. Cukrářům patří velký dík. Kobouk dolů nad jejich uměním. Pokud bude oslava,tak už dort jen od vás. Mockrát děkujeme

středa, 31. srpna 2016Lenka

responsesObjednaný Americký koláč byl excelentní a jak píše pán níže, jen se po něm zaprášilo. Těsto výborné, krém a ovoce také, nešetřili a je celý takový jedlý, osvěžující, chutný a těšíte se na další kávu, abyste si mohli zase kousek dát. Příští rodinné narozeniny objednám zase, třeba s jiným ovocem, ale celá rodina byla nadšená, pěla ódy a mám i za ně vyřídit velikou pochvalu! Děkuji :-).  

úterý, 10. května 2016Moni 1805

responsesVčera jsme využili nabídky svatomartinského menu a byli nadmíru spokojeni. Všechny 3 chody byly vynikající. Jeden z TOP gurmánských zážitků. Prostředí i obsluha na jedničku. Jediná chyba byla, že se to nedalo všechno sníst - husa byla fakt pořádná :) 

pátek, 13. listopadu 2015Stanislav Souček

responsesVčera jsme využili nabídku CITYrestaurantu na tradiční svatomartinskou husu a svatomartinské víno. Bylo to super a příště všem doporučujeme. Skvělé jídlo (hodně), krásně servírované jednotlivé chody. A hlavně mohli jsme si popovídat (nikým nerušené prostředí restaurace), čisto a vzorná obsluha!! To dnes jinde je již výjimka. Pochvala celému týmu CITYrestaurantu za odvedený výkon a pro nás za pěkný večer. 

čtvrtek, 12. listopadu 2015Jan Rotbauer

responsesDobrý den, chci vám moc a moc poděkovat za dort pro mého syna (trpí autismem a tohle auto miluje), hned ho poznal a měl velkou radost. Dort byl i moc dobrý. Udělali jste nám všem velkou radost. Moc děkujeme ješte jednou.

čtvrtek, 24. září 2015paní Skrecková

responses Pravidelně chodím na Klub R51+, kde jsme naposledy měli možnost ochutnat vaše zákusky a musím přiznat, že chutnaly ještě lépe než vypadaly. Chválili jsme všechny, kteří je pekli. Na synovy narozeniny příští měsíc si u vás určitě objednáme celý dort. Už teď se na tu dobrotu těším.

pátek, 6. března 2015paní Jaroslava

responses Objednaný dort Mascarpone byl výborný a jen se po něm zaprášilo. Příští manželčiny narozeniny budu řešit opět s vámi. Děkuji.

pondělí, 20. října 2014Jan Petrů

responses Vaše kavárna a hlavně vaše zákusky jsou jedny z nejlepších ve městě. Chtěla bych tímto hlavně poděkovat vašemu cukráři, který je velice šikovný a už jsme od něho měli i několik málo dortů. Dokonce i mému muži, který o dorty a podobné sladkosti nestojí, velice chutnal. Navíc domluva s ním byla příjemná a vše proběhlo vždy bez problémů. Ještě jednou děkuji a přeji vám (i sobě) ještě spoustu dalších výborných zákusků a dortů.

čtvrtek, 25. září 2014Martina S.

responses Dobrý den, čtu na těchto stránkách samé superlativy a ódy na tuto restauraci. Má zkušenost je jiná - také jsem do ní chodil, ovšem časem se obsluha stále zpožďovala, a to tak, že jsem dne 20.8.2014 po 35 minutách personálem stále přehlížen, odešel bez oběda, ačkoliv hosté, kteří přišli dlouho po mě, odcházeli již najezení. K mému dotazu, proč mi nebylo podáno jídlo, mi číšník odpověděl, že \"on za to nemůže\" Musím se tedy ptát: a kdo za to může? Snad já, že jsem přišel na oběd? Nemohu si dovolit ( a ani nechci) sedět více jak půl hodiny jen tak a pak rychle běžet zpět do zaměstnání. A to nemluvím o tom, že bych musel oběd sníst cca do 10 minut a ještě stihnout zaplatit. Prostě, tragická obsluha kazí celkový dojem a snižuje restauraci jako takovou o několik stupňů směrem dolů, i když jídlo je vcelku dobré. Už do této restaurace nechodím a nepůjdu. Přestávku na oběd si zaměstnanci musí napracovat a také proto si chci u oběda užít spíše klid, než nervózně sledovat hodinky, jak se čas krátí a číšník stále nejde... Proto jsem zvolil raději restauraci, která je z mého pohledu dále, konkrétně Potrefenou Husu (alespoň se zároveň projdu, což také napomáhá odbourání stresu). Tam by se měli číšníci z Gastro city podívat, jak se má obsluhovat. Anebo ještě lépe, poslal bych je tam na převychování co se rychlosti obsluhy týká. Všichni nemusí s touto kritikou souhlasit, ale obdobné situace (nechat hosty bez povšimnutí sedět) jsou už dlouhodobým jevem a mně jako hostovi je naprosto lhostejné, kdo za to může. Měli by si \"pánové\" z Gastro City uvědomit, že v okolí je mnoho konkurenčních podniků. Tak, a teď mi můžete dávat mínusové body a hanit mně, ale co jsem napsal, je pravda, kterou nelze umlčet.

úterý, 23. září 2014Strnadel