O nás

 
CITYrestaurant
 
CITYrestaurantCITYrestaurantCITYrestaurantCITYrestaurantCITYrestaurantCITYrestaurantCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringFOTOFACE_001FOTOFACE_002FOTOFACE_003FOTOFACE_004FOTOFACE_005FOTOFACE_006FOTOFACE_007FOTOFACE_008FOTOFACE_009FOTOFACE_010FOTOFACE_011FOTOFACE_012FOTOFACE_013FOTOFACE_014FOTOFACE_015FOTOFACE_016FOTOFACE_017FOTOFACE_018FOTOFACE_019FOTOFACE_020FOTOFACE_021FOTOFACE_022FOTOFACE_023FOTOFACE_024FOTOFACE_025
 

Restaurace, cateringové služby, výroba originálních dortů a dezertů.
To vše je CITYgastro - kompletní gastronomické služby pod jednou střechou.

CITYgastro představuje komplexní stravovací provoz se zázemím v administrativně-obchodním centru CITY CENTER CB v těsné blízkosti zimního stadionu a historického centra města České Budějovice.

 

Patříte mezi gurmány nebo prostě jen preferujete vynikající jídla, jejichž příprava je založena na tradičních postupech a čerstvých a kvalitních surovinách? Pak se nechte pozvat do CITYrestaurant! Restauraci s moderním designem nabízející příjemné posezení s možností výhledu na ledovou plochu naleznete v prvním patře budovy. Jídelní lístek Vás zaujme výběrem jídel české i mezinárodní kuchyně. Od pondělí do pátku nabízíme také široký výběr poledního menu s možností vzít s sebou. Využít lze rovněž výhodné rezervace stolu on-line z pohodlí svého domova, díky níž budete moci uplatnit příjemnou slevu ze své konzumace.

Také milovníkům skvělé kávy a ještě lepších dezertů doporučujeme navštívit naši restauraci pondělí - pátek od 7.30 hodin - 16.30 hodin v prvním patře budovy. Od 7.30 si totiž můžete pochutnat například na výborné kávě a dortících, které jistě uspokojí Vaše chuťové nároky - nabízená káva totiž patří mezi nejlepší v jižních Čechách. Vy si tak (vedle jiných nealkoholických a alkoholických nápojů) můžete pochutnat například na malém ristrettu, klasickém espressu, oblíbeném latte macchiatu, cappuccinu s bohatou pěnou nebo irské či alžírské kávě s voňavou kapkou alkoholu. Všechny druhy kávy Vám rovněž uděláme bez kofeinu. V nabídce najdete již od ranních hodin čerstvé pečivo, zapečené bagety, toasty, dezerty a dorty vlastní výroby a mnoho dalších pochoutek. Veškerý sortiment Vám rádi zabalíme s sebou.

Narozeninové oslavy, firemní akce a večírky, občerstvení na semináře, konference, kongresy, svatby a další události všeho druhu.  Nejen to je CITYcatering! Nabízíme Vám profesionální přístup našeho týmu a vysokou kvalitu dodaných služeb, která je pro nás hlavní prioritou. Zajistíme pro Vás kompletní servis na akce od malých rodinných oslav až po společenské události pro několik stovek hostů, a to jak po celé České republice, tak i v zahraničí. Občerstvení dle Vašeho výběru dovezeme na jakékoli společenské nebo firemní setkání či k Vám domů. Ke každé akci rádi zprostředkujeme i další doprovodné služby jako například kompletní květinovou výzdobu, fotodokumentaci, marketing, grafiku apod. Rádi Vám zajistíme catering na míru přesně dle Vašich přání a požadavků! K jakékoliv příležitosti lze rovněž využít možnosti pronájmu našich prostor. Nezávaznou poptávku můžete učinit pomocí našeho on-line formuláře.

V neposlední řadě Vám můžeme zajistit polední stravování s dovozem do firem disponujících vlastní výdejnou. Dlouhodobě zajišťujeme obědy pro zaměstnance společností E.ON Česká republika s.r.o., E.ON Distribuce a.s., E.ON Energie a.s. a E.ON Trend s. r. o.

 

Prostory restaurace jsou bezbariérové. Využít můžete zdarma WiFi připojení na internet. V bezprostřední blízkosti budovy se nacházejí dvě parkoviště.
V rámci veškerých našich služeb používáme výhradně čerstvé suroviny té nejvyšší kvality.

Provoz CITYgastro je činností společnosti Dansen a.s.