Připravujeme nový interiér
 
 
 

Nabídka cateringu

 
CITYcatering
 
CITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringopen air cateringIMG_38CITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringCITYcateringsvatební dortSvatební cateringSvatební cateringCITYcateringCITYcateringSvatební cateringCITYcateringCITYcatering
 

Narozeninové oslavy, firemní akce a večírky, občerstvení na semináře, konference a další události všeho druhu včetně té nejdůležitější životní -  svatby, ať už jde o přípravu celého občerstvení nebo jen výrobu fantastického svatebního dortu.  Nejen to nabízí CITYcatering!

Rádi Vám zajistíme catering přesně dle Vašich přání a požadavků!

Samozřejmostí je profesionální přístup našeho týmu a vysoká kvalita dodaných služeb, která je pro nás hlavní prioritou. Používáme pouze čerstvé suroviny, které připravujeme dle tradičních receptur. Individuální nabídku Vám uzpůsobíme dle Vašich přání, požadavků a rozpočtu.

Profesionální servis Vám poskytneme například pro:

Konkrétní nabídku občerstvení najdete v našem katalogu ZDE, nabídku dortů vlastní výroby si pak můžete prohlédnout ZDE. Pokud právě Vaši oblíbenou pochoutku v katalogu nenajdete, vězte, že pro nás nebude problém ji pro Vás po vzájemné domluvě připravit.

Těšit se tak můžete na vynikající saláty (zeleninové, salát Caprese, kuskusový či těstovinový salát, domácí bramborový salát atd.), teplý i studený bufet (např. grilovaný losos s citronovou omáčkou, grilovaná kuřecí stehýnka, masové i sýrové roládky, špízky, medailonky, roastbeef, kanapky, řízečky, uzeninové a sýrové variace, tatarák z lososa i hovězího masa atd.), pomazánky, dezerty vlastní výroby (od tradičních domácích závinů a kynutých koláčů po čokoládové fontány, croquembouche a dorty mnoha barev, pater a příchutí), nealkoholické i alkoholické nápoje včetně vín od Harmonia vini.

Dovezeme občerstvení dle Vašeho výběru na jakékoli společenské nebo firemní setkání, či domů.

 

Rádi se s Vámi setkáme při osobním jednání. Poptejte naše služby pomocí on-line formuláře nebo se obracejte přímo na Petra Sukdola, mobil: +420 724 699 445, e-mail: catering@citygastro.cz

Chci poptat cateringové služby online